REKLAMA
Znaleziono 3605 wyników
Polska firma SWIMER rozbudowała zakład produkcyjny w Toruniuartykuł
Pokaż artykuł
Polska firma SWIMER rozbudowała zakład produkcyjny w Toruniu
Firma SWIMER uroczyście otworzyła wczoraj nową halę produkcyjną. 25 czerwca 2024 roku przy Płaskiej 64, prezes zarządu Łukasz Otremba wraz rodziną i zaproszonymi gośćmi przeciął wstęgę na otwarciu nowej inwestycji.
Rusza przetarg na projekt i budowę kolejnego odcinka S10 pod Bydgoszcząartykuł
Pokaż artykuł
Rusza przetarg na projekt i budowę kolejnego odcinka S10 pod Bydgoszczą
Rusza przetarg na projekt i budowę drogi ekspresowej S10 na odcinku Nakło nad Notecią - Bydgoszcz Zachód o długości 19,5 km. Tym samym kolejny odcinek S10 w stronę Szczecina czeka na oferty od wykonawców.
Budimex rozpocznie budowę kolejnego odcinka drogi ‎ekspresowej S10 pod Szczecinemartykuł
Pokaż artykuł
Budimex rozpocznie budowę kolejnego odcinka drogi ‎ekspresowej S10 pod Szczecinem
Budimex uzyskał decyzję o zezwoleniu na realizację inwestycji drogowej (ZRID) dla odcinka nr 1 drogi ekspresowej S10 Szczecin – Piła, pomiędzy węzłami „Szczecin Kijewo” i „Szczecin Zdunowo”. Otwiera to drogę do rozpoczęcia prac budowlanych na kolejnym fragmencie jednej z najważniejszych inwestycji drogowych realizowanych obecnie w północno-zachodniej Polsce.
Miasto Toruń sprzedało za miliony złotych kolejną działkę pod inwestycję usługowo-biurowąartykuł
Pokaż artykuł
Miasto Toruń sprzedało za miliony złotych kolejną działkę pod inwestycję usługowo-biurową
Powiększy się wolumen powierzchni usługowo-biurowej w Toruniu. Taką inwestycję zapowiada zwycięzca przetargu na sprzedaż miejskiej działki przy ul. Grudziądzkiej 194 – firma LEM-BUD. Deweloper wpłaci do kasy Torunia 8 700 000 zł.
Trwa budowa drugiej jezdni na obwodnicy Słupska [FILMY]artykuł
Pokaż artykuł
Trwa budowa drugiej jezdni na obwodnicy Słupska [FILMY]
W województwie pomorskim trwa budowa kolejnego odcinka drogi ekspresowej S6, drugiej jezdni na obwodnicy Słupska. W ramach prowadzonej inwestycji przybędzie 9,5 km nowej jezdni wraz z obiektami inżynierskimi, dzięki czemu cała obwodnica Słupska będzie w pełni dwujezdniowa.
Trwa rozbudowa obwodnicy Słupska. Powstaje druga jezdnia [FILM]artykuł
Pokaż artykuł
Trwa rozbudowa obwodnicy Słupska. Powstaje druga jezdnia [FILM]
W województwie pomorskim trwa budowa kolejnego odcinka drogi ekspresowej S6, drugiej jezdni na obwodnicy Słupska. W ramach prowadzonej inwestycji przybędzie 9,5 km nowej jezdni wraz z obiektami inżynierskimi, dzięki czemu cała obwodnica Słupska będzie w pełni dwujezdniowa.
Co dalej z budową Wschodniej Obwodnicy Warszawy?artykuł
Pokaż artykuł
Co dalej z budową Wschodniej Obwodnicy Warszawy?
Generalny Dyrektor Ochrony Środowiska (GDOŚ) zdecydował o dalszym biegu postępowania w sprawie dwóch odcinków S17 WOW. Po tym jak GDDKiA wystąpiła o wycofanie wniosków o wydanie decyzji środowiskowych dla S17 WOW, Regionalny Dyrektor Ochrony Środowiska (RDOŚ) w Białymstoku przekazał pisma w tej sprawie do GDOŚ.
[śląskie] Uśmiechnięty Hotel Alto w Żorach prawie gotowyartykuł
Pokaż artykuł
[śląskie] Uśmiechnięty Hotel Alto w Żorach prawie gotowy
Na początku grudnia zakończy się etap budowy pierwszego w Polsce hotelu Alto w Żorach. Do końca tego...
Funkcjonuje już w całości nowy wjazd do Kołobrzegu od strony drogi S6 artykuł
Pokaż artykuł
Funkcjonuje już w całości nowy wjazd do Kołobrzegu od strony drogi S6
Funkcjonuje już w całości nowy wjazd do Kołobrzegu od strony drogi S6, czyli odcinek o długości 1,5 km do ronda im. Jerzego Patana. Do dyspozycji są dwie jezdnie z docelową organizacją ruchu. To nie koniec prac przy inwestycji, które będą jeszcze prowadzone na biegnącej równolegle dawnej drodze wojewódzkiej DW163 (obecnie droga gminna). Całkowite zakończenie robót zgodnie z kontraktem powinno nastąpić w kwietniu br.
Wybrano wykonawcę odcinka drogi ekspresowej S17 w woj. lubelskimartykuł
Pokaż artykuł
Wybrano wykonawcę odcinka drogi ekspresowej S17 w woj. lubelskim
Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad (GDDKiA) zakończyła ponowną ocenę ofert w przetargu na zaprojektowanie i budowę odcinka drogi ekspresowej S17 Piaski – Łopiennik o długości niespełna 17 km. Za najkorzystniejszą uznaliśmy ofertę na kwotę ok. 810 mln zł, którą złożyły wspólnie dwie firmy.
City Point Targówekinwestycja
Pokaż inwestycję
City Point Targówek
Warszawa, Matuszewska 14
Park magazynowy P3 Poznańinwestycja
Pokaż inwestycję
Park magazynowy P3 Poznań
Robakowo, Żernicka 22
Panattoni Park Wrocław Eastinwestycja
Pokaż inwestycję
Panattoni Park Wrocław East
Centrum Sportów Sosnówkainwestycja
Pokaż inwestycję
Centrum Sportów Sosnówka
Panattoni Park Skwierzynainwestycja
Pokaż inwestycję
Panattoni Park Skwierzyna
Skwierzyna
[Wrocław] Po Rynku można już normalnie chodzić. Strefa zniknie w całości do sobotyartykuł
Pokaż artykuł
[Wrocław] Po Rynku można już normalnie chodzić. Strefa zniknie w całości do soboty
Od poniedziałkowego poranka trwa rozbiórka strefy kibica w centrum miasta. Potrwa jeszcze kilka dni,...
Bohema – Strefa Praga: Trwa rewitalizacja pofabrycznych terenów na Pradze Północ [FILM + ZDJĘCIA + WIZUALIZACJE]artykuł
Pokaż artykuł
Bohema – Strefa Praga: Trwa rewitalizacja pofabrycznych terenów na Pradze Północ [FILM + ZDJĘCIA + WIZUALIZACJE]
Okam Capital kontynuuje rewitalizację pofabrycznych terenów na Pradze Północ w ramach inwestycji Bohema – Strefa Praga. Rozległa powierzchnia wokół komina ma tętnić życiem. Stanowić będzie strefę aktywności, spotkań mieszkańców i ich gości, ale również wszystkich warszawiaków i przyjezdnych – a to wszystko w towarzystwie pięknej zieleni. Kształtowanie takich oaz jest odpowiedzią inwestora na trend betonowania miast.
OKAM z finalną wizją Warzelni w kompleksie Bohema – Strefa Praga w Warszawie [WIZUALIZACJE]artykuł
Pokaż artykuł
OKAM z finalną wizją Warzelni w kompleksie Bohema – Strefa Praga w Warszawie [WIZUALIZACJE]
OKAM, przy wsparciu pracowni architektonicznej KALLAN, stworzył finalną wizję rewitalizacji Warzelni w inwestycji BOHEMA – Strefa Praga przy ul. Szwedzkiej na Pradze Północ. Pod koniec ub.r. deweloper uzyskał prawomocne pozwolenie na prace budowlane.
Kolejne trzy polskie firmy zainwestują w Małopolsce w ramach programu Polska Strefa Inwestycjiartykuł
Pokaż artykuł
Kolejne trzy polskie firmy zainwestują w Małopolsce w ramach programu Polska Strefa Inwestycji
Kolejne trzy polskie firmy inwestują w Małopolsce. Mikro i małe firmy z Gorlic, Tarnowa i Skawiny skorzystają z ulgi podatkowej w ramach programu Polska Strefa Inwestycji, by rozwinąć swoje zakłady. Krakowski Park Technologiczny wydał decyzje dla przedsiębiorców: Aniela Szuba Firma "ARM", Swenko i Michał Mituś F.H.U Meldo.
Wałbrzyska Specjalna Strefa Ekonomiczna "INVEST-PARK" najlepszą strefą w Polsce w 2022 roku!artykuł
Pokaż artykuł
Wałbrzyska Specjalna Strefa Ekonomiczna "INVEST-PARK" najlepszą strefą w Polsce w 2022 roku!
Wałbrzyska Specjalna Strefa Ekonomiczna "INVEST-PARK" okazała się najlepszą Strefą w Polsce pod względem deklarowanych nakładów inwestycyjnych w 2022 roku. Pozyskała łącznie 27 inwestycji wartych przeszło 7,16 mld zł!
REKLAMA